Esmu priecīga Jūs redzēt manā lapā!

Es – Daina Kriviņa – esmu metodikas IZSTIEPTAIS LAIKS™ autore, eksperte mērķu sasniegšanā. 

Uz 2019. gadu manas apmācību offline programmas ir izgājuši vairāk nekā 8100 dalībnieki 20 dažādās pilsētās Latvijā, kā arī Zviedrijā, Ukrainā, Krievijā, Francijā, Anglijā, Norvēģijā un Vācijā. Individuālā koučinga klienti ir no septiņām valstīm, un esmu novadījusi vairāk nekā 2200 koučsessiju stundas.

Esmu grāmatas 12 NODERĪGI PADOMI NO DAINAS™ autore un cilvēkiem visā pasaulē palīdzu mērķu sasniegšanā caur savu online individuālā koučinga programmu VEIKSMĪGS STARTS™. Esmu treninga MANS LABĀKAIS GADS un projekta EVOLŪCIJA autore.

Latvijas uzņēmēju un organizāciju vidū esmu pazīstama kā individuālās izaugsmes koučs, trenere un mentore, kā arī motivācijas ofline un online programmu autore. Šobrīd esmu Biznesa augstskolas Turība Komunikācijas virziena prodekāne.

Pieredze treneres darbā no 2007. gada, vadot un organizējot apmācības, forumus, darbnīcas, meistarklases, treniņus, nometnes u.c. pasākumus uzņēmumiem, pašvaldībām, izglītības iestādēm un dažādām organizācijām. Kopš 2010. gada aktīvi iesaistīta jauniešu karjeras izaugsmes jautājumos visā Latvijā.

18+ gadu pieredze projektu vadībā, vietējo un starptautisko pasākumu organizēšanā (novadīti vairāk nekā 80 izglītības, finanšu, būvniecības projekti, no kuriem 18 – starptautiskie).

Vadīju projektus Daugavpils novada domes Attīstības nodaļā un biju JCI Latvia (Junior Chamber International) Starptautiskā viceprezidente. Pārstāvēju centrālo Eiropu International Visitors Leadership programmā Vašingtonā, ASV. 

Laimīga sieviete, sieva, brīnišķīgas meitiņas Milānas mamma. Daudz mācos un lasu – katru dienu. Iedvesmojos no klientu panākumiem. Ķermeņa un prāta veselībai praktizēju jogu un meditāciju, ievēroju veselīgu dzīvesveidu, ceļoju. Ļoti mīlu dzīvi!

Mana dzīves misija: “Palīdzēt cilvēkiem darīt vairāk to, ko vēlas, nevis tikai to, kas nepieciešams, un dzīvot dzīvi uz 100%!”


* Koučinga un treniņu darba valoda: latviešu, krievu, angļu.
** Strādāju ar individuāliem klientiem un grupām.


ATSAUKSMES par darbu ar mani

 

Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .